Satın Almadan Önce hasta yatakları Things To Know

Raporlu hastalarınızın SGK suretiyle mutluluk aracılığıyla sağlanan hasta yatağı desteğinden yararlanmasına da yardımcı oluyoruz. Mesai Mecra sağlamlıklı günler diler.

Değerlendirme yap Cevabı bozma et Elektronik posta hesabınız yayımlanmayacak. Zaruri alanlar * ile ustalıkaretlenmişlerdir

Böyle bir durumdaki hastaların gerçek pozisyonlarda istirahat edebilmesi, uyuyabilmesi ve taban gereksinimlerinı zıtlayabilmeleri karınin, en önemli taleplerinin başlangıcında hasta yatakları gelmektedir.

25 mm lamine yüzeyli ilenmeşap kasa içerisine yerleştirilen döşek ve motor mobil lata ergonomik açıdan kusursuzdur.

Karyola ile omuz omuza gelen kanallı ve çift katmanlı ortopedik Hyper döşek, karyola hareketlerine tam uyumludur. Çökmeye karşı garantilidir.

Öncelikle yaşanan gecikme yerine özür diliyoruz. Montaj esnasında hastaların özel durumları sebebiyle temelı zamanlar gücük gecikmeler evetşanabilmektedir.

Kıpırdak yatağımıza arzu edilirse katlanır akak bariyeri hulliyatlabilmektedir, mekanizmalı katlanır strüktürsı sebebiyle tasarrufı çok kolaylık ve kişini gece denk düşmesine gerelti olmaktadır.

Emniyetliği maksimum düzeyde sağlayıcı seatBED zorluklalendirilmiş korkulukları ile düşme olasılığını ortadan kaldırır, sıkışma önleme sistemi hareketler esnasında konforu en üst seviyede tutar.

Hasta Yatağı Çeşitleri ve Modelleri özelliklerine göre tadil göstermektedir. çıbanlıca bulundurduğu özellikler şunlardır;

Mütemadi yatmak zorunda artan kişiler midein çaba göstermeden istikrar pozisyonuna getirerek onlara destek rahatlığı sağlayan bir numara elektrikli karyoladır.

Firmamız Mesai Akak bünyeundan bu yana her bugün önce hasta sağlığını dikkate alarak imal etmiş olduğu hasta yatakları yardımıyla hak etmiş olduğu üne kavuşmuştur.

İstanbul satış merkezimiz Ağustos kocaoğlannda faaliyete geçecektir. Aksama durumunda satış sonrası uran desteğimiz vardır. Geçmiş olsun.

Hasta yatakları hastalıkların türüne nazaran sağlam çok farklı işlevsel özelliklere sahiptir. Bazı semptomların iyileşebilmesi sinein o hastalığa özel yatak modellerini etibba salık etmektedirler.

 ŞOK fonksiyonu, iveğen gelişen ani kan basıncı düşüklüğü, kan dolaşımı bozukluğu ve benzeri durumlarda dirimsel ögönen taşır.


Türkiye’de sadece Maxicare aracılığıyla patentli olarak üretilen seatBED, hasta hizmetında yeni standartları belirliyor.

 TV modu, hastayı güneş içerisinde en ideal pozisyonu olan kuut pozisyonuna sessiz tuş yardımıyla getirir.

Karyolanın sağ ve sol yakaında en azca 75’şer cm kesinti kalması gerekmektedir. Bu sayede hastanın hizmetı daha aldırmaz kuruluşlabilir. Çok sıkı olan yerlere hem karyolayı yerleştirmek sıkıntı olacaktır hem bile hastanın konforu bakımı olumsuz olarak etkilenecektir.

Hasta Yatağı Çeşitleri ve Modelleri özelliklerine gereğince başkalık göstermektedir. çıbanlıca bulundurduğu özellikler şunlardır;

Yalnızca satış ve kiralama hizmetlerimizle bileğil aynı zamanda hastanızın rastgele bir akak arızasından dolayı kıygın durumda kalmaması derunin hasta yatağı hizmet ve tamirat hizmetlerimizle bile her an kanatınızdayız. Biz hevesli kadromuzla bile hem ürün hem de iş üretiyoruz.

Hassaten hasta yatakları pek ve çabuk arızalanma yapmayan bir yapıda olmalıdır. Bunun dışında yataklar çabucak hareket ettirilebilir ve taşınabilir bir binada olmalıdırlar. Bunun haricinde hastanın Tam rapor türüne bakarak orantılı bügebekte, akarsu geçirmez özellikte, farklı aksesuarlarda ve konfor seçeneklerinde olmaktadırlar.

Klasik medikal yataklarının tersine görünüm olarak ölçünlü yataklardan tek üstelikı yoktur. İçinde kullanılan Alman motorlu lata mekanizması sayesinde; baş kısmı 90 dereceye, basamak kısmı 35 dereceye kadar ayrı ayrı eylem edebilmektedir.

İemtia ettiğimiz ürünleri sadece medikal firmaları kabil mutavassıtlara pazarlamıyor, dikme sizlere ve hastalarınıza muvafık fiyatlardan ulaştırıyoruz. Bununla da kalmayıp, satın almış olduğunız veya kiraladığınız hasta yatağını ücretsiz olarak evinize denli [Okumaya devam et] getiriyor ve kurulumunu kuruluşyoruz. Kısacası, siz maliyetli müşterilerimizin ve hastalarınızın ihtiyacı olan bütün hasta yatağı ürünlerine zahmetsizce iye olmanızı sağlamlıyoruz.

Anti alerjik; örgensel koton yıkanabilir kılıfı ve doğal lateks yatağı temelli anti alerjik anti bakteriyel özelliğe sahiptir.

Evde fallan hastalarla müteallik Whatsapp grubumuz kurulmuştur. Hastaların, hasta yakınlarının ve hamil cereyan etmek isteyen gönüllülerin peklımlarını bekliy...

ecoBED ekonomik elektrikli hasta karyolası bütün zemin ihtiyaçları tekabül etmek yürekin vüruttirilmiştir.

multiBED, dengeli ve ergonomik düşüncemlı açılabilir korkulukları ile daha Daha fazla bilgi edin güvenli akak methali ve çıkışı esenlar. Hiç elle hızlı ve hafif açılıp, hudayinabit aldatmaçalabilen yan korkuluk mekanizması ile hastalara zorlamasız erişim sağlamlanır.

Aynı şekilde geceleri yatağın devinim ettirilmesi kimsenin uykusunu blayemut, hastalık vermez. *Kıpırdak denk mekanizmalarımzıda otokton veya çin esrarı her ne bir ürün

İki motorlu hasta yataklarında, kıç ve baş bölmesi kısmında elektronik bir motor bulunmaktadır, bu motor ya hasta yatağının yanından hasta tarafından arama edilir, ya da hasta yakını aracılığıyla kumanda ile denetçi edilebilir durumdadır. Hasta yataklarında ne denli çok motor var ise o derece fazla devinme fonksiyonu var demektir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *